Албан хаагчдын утасны жагсаалт, цахим шуудангийн хаяг

Албан хаагчдын утасны жагсаалт, цахим шуудангийн хаяг

 

д/д Нэрс Албан тушаал Албаны утас Mail хаяг
Удирдлага
1 1 Ц.Тулга Газрын даргын үүрэг гүйцэтгэгч 321808 ts.tulga@uda.ub.gov.mn
2 2 Ш.Уртнасан Орлогч дарга 315315 sh.urtnasan@uda.ub.gov.mn
3 3 Ч.Бум-Эрдэнэ Орлогч даргын үүрэг гүйцэтгэгч 315314 сh.bum-erdene@uda.ub.gov.mn
Ерөнхий архитекторын ажлын алба
4 1 Т.Ганзориг Албаны дарга 321943 t.ganzorig@uda.ub.gov.mn
5 2 А.Баттөмөр Ахлах мэргэжилтэн a.battumur@uda.ub.gov.mn
6 3 Д.Нямжаргал Мэргэжлийн зөвлөлийн хурлын нарийн бичиг d.nyamjargal@uda.ub.gov.mn
7 4 Х.Мөнх-Энэрэл Хотын дизайн хариуцсан мэргэжилтэн e.munkh-enerel@uda.ub.gov.mn
8 5 Г.Хосбаяр Хот байгуулалтын бодлого хариуцсан мэргэжилтэн g.khosbayar@uda.ub.gov.mn
9 6 Б.Оюунбат Хот төлөвлөлт, бүсчлэл хариуцсан мэргэжилтэн b.oyunbat@uda.ub.gov.mn
10 7 Г.Дарханчулуун Төсөл, хөтөлбөр хариуцсан мэргэжилтэн g.darkhanchuluun@uda.ub.gov.mn
11 8 Т.Соёл-Эрдэнэ Хот байгуулалтын кадастр хариуцсан мэргэжилтэн t.soyol-erdene@uda.ub.gov.mn
12 9 Б.Амарсанаа Хот байгуулалтын үйл ажиллагааны хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн b.amarsanaa@uda.ub.gov.mn
13 10 С.Вандандорж Ногоон байгууламжийн төлөвлөлт хариуцсан мэргэжилтэн s.vandandorj@uda.ub.gov.mn
14 11 Ц.Эрдэнэцэцэг Барилгажилтын төсөл  хариуцсан мэргэжилтэн ts.erdenetsetseg@uda.ub.gov.mn
15 12 Б.Өлзийжаргал Хот тохижилтын төлөвлөлт хариуцсан мэргэжилтэн b.ulziijargal@uda.ub.gov.mn
16 13 В.Мөнхжаргал ТЭЗҮ хариуцсан мэргэжилтэн v.munkhjargal@uda.ub.gov.mn
17 14 Г.Хэрлэн Норм, норматив хариуцсан мэргэжилтэн g.herlen@uda.ub.gov.mn
Захиргаа, санхүүгийн хэлтэс
18 1 Ч.Бадамханд Хэлтсийн даргын үүрэг гүйцэтгэгч 320461 ch.badamkhand@uda.ub.gov.mn
19 2 Д.Уранцэцэг Ахлах мэргэжилтэн d.urantsetseg@uda.ub.gov.mn
20 3 Н.Бат-Өлзий Тооцооны нягтлан бодогч n.bat-ulzii@uda.ub.gov.mn
21 4 Б.Дуламсүрэн Дотоод хяналт шалгалт хариуцсан мэргэжилтэн b.dulamsuren@yahoo.com
22 5 Л.Энхтуул Биелэлт хариуцсан мэргэжилтэн l.enkhtuull@uda.ub.gov.mn
23 6 Н.Дүнжиймаа Гүйцэтгэл, дотоод ажил хариуцсан мэргэжилтэн n.dunjiimaa@uda.ub.gov.mn
24 7 Б.Оюунтуяа Газрын даргын шуурхай ажил хариуцсан зохион байгуулагч b.oyuntuya@uda.ub.gov.mn
25 8 Ц.Мягмарсүрэн Газрын үйл ажиллагааны мониторинг хариуцсан мэргэжилтэн ts.myagmarsuren@uda.ub.gov.mn
26 9 Ч.Энхтайван Бичиг хэргийн ажилтан ch.enkhtaivan@uda.ub.gov.mn
27 10 Ш.Отгонтуяа Эд хариуцагч sh.otgontuya@uda.ub.gov.mn
28 11 Д.Баярсайхан Механикч жолооч d.bayarsaihan@uda.ub.gov.mn
29 12 Э.Гэндэндорж Механикч жолооч e.gendendorj@uda.ub.gov.mn
30 13 Б.Ганбат Мэргэжилтэн b.ganbat@uda.ub.gov.mn
31 14 Б.Балжинням Мэргэжилтэн b.baljinnym@uda.ub.gov.mn
32 15 Д.Номин-Эрдэнэ Мэргэжилтэн d.nominerdene@uda.ub.gov.mn
33 16 А.Ундрам Мэргэжилтэн a.undram@uda.ub.gov.mn
34 17 Ч.Анар Мэргэжилтэн ch.anar@uda.ub.gov.mn
35 18 Б.Батцэцэг Мэргэжилтэн b.battsetseg@uda.ub.gov.mn
36 19 Т.Халиун Мэргэжилтэн t.haliun@uda.ub.gov.mn
Хот төлөвлөлтийн хэлтэс
37 1 С.Даланжаргал Хэлтсийн дарга 324975 s.dalanjargal@uda.ub.gov.mn
38 2 Д.Хан-Уул Ахлах мэргэжилтэн d.khan-uul@uda.ub.gov.mn
39 3 Г.Лхамноржин Архитектор g.lkhamnorjin@uda.ub.gov.mn
40 4 Б.Батцолмон Архитектор b.battsolmon@uda.ub.gov.mn
42 5 Н.Болор Архитектор n.bolor@uda.ub.gov.mn
43 6 Т.Болор Газар зохион байгуулагч t.bolor@uda.ub.gov.mn
44 7 Б.Дударий Газар зохион байгуулагч b.dudarii@uda.ub.gov.mn
45 8 Б.Төгөлдөр Архитектор b.tuguldur@uda.ub.gov.mn
46 9 Э.Мөнх-Эрдэнэ Архитектор e.munkh-erdene@uda.ub.gov.mn
47 10 Ц.Түмэн-Од Архитектор ts.tumen-od@uda.ub.gov.mn
48 11 Н.Өлзийбилэгт Архитектор n.ulziibilegtl@uda.ub.gov.mn
49 12 Э.Тэмүүлэн Архитектор e.temuulen@uda.ub.gov.mn
50 13 Э.Нандин Газар зохион байгуулагч e.nandin@uda.ub.gov.mn
51 14 Б.Нямдаваа Архитектор b.davaanyam@uda.ub.gov.mn
52 15 Н.Дарханбаяр Тусгай зориулалтын барилга, байгууламж хариуцсан мэргэжилтэн n.darhanbayar@uda.ub.gov.mn
Хот байгуулалтын мэдээллийн хэлтэс
53 1 А.Амарсанаа Хэлтсийн дарга 313262 a.amarsanaa@uda.ub.gov.mn
54 2 С.Пүрэв-Очир Геодезийн инженер s.purev-ochir@uda.ub.gov.mn
55 3 О.Рэнцэндорж Геодезийн инженер o.rentsendorj@uda.ub.gov.mn
56 4 О.Баярмаа Мэдээллийн сангийн мэргэжилтэн o.bayarmaa@uda.ub.gov.mn
57 5 Б.Алтансоёмбо Системийн инженер altansoyombo@uda.ub.gov.mn
58 6 Э.Насанбат Програмист e.nasanbat@uda.ub.gov.mn
59 7 Б.Батболд Програмист b.batbold@uda.ub.gov.mn
60 8 Т.Жамц Геодезийн инженер t.jamts@uda.ub.gov.mn
61 9 Б.Батчимэг Архитектор b.batchimeg@uda.ub.gov.mn
62 10 Б.Оюун-Эрдэнэ Мэдээллийн сангийн мэргэжилтэн b.oyun-erdene@uda.ub.gov.mn
Барилга, байгууламжийн хяналтын хэлтэс
63 1 Т.Эрдэнэтуяа Хэлтсийн дарга 312826 t.erdenetuya@uda.ub.gov.mn
64 2 Б.Батзоригт Ахлах мэргэжилтэн b.batzorigt@uda.ub.gov.mn
65 3 М.Идэрбаатар Барилгын хяналтын инженер m.iderbaatar@uda.ub.gov.mn
66 4 И.Мянганбаяр Цахилгааны хяналтын инженер i.myanganbayar@uda.ub.gov.mn
67 5 М.Дунгармаа Газар зохион байгуулагч m.dungarmaa@uda.ub.gov.mn
68 6 Б.Батмөнх Дулааны хяналтын инженер b.batmunkh@uda.ub.gov.mn
69 7 Ж.Цэрэнжамц Холбоо, дохиоллын инженер j.tserenjamts@uda.ub.gov.mn
70 8 Ц.Тогтохбуян Барилга, замын машины инженер ts.togtokhbuyan@uda.ub.gov.mn
71 9 М.Мэндсайхан Хяналтын архитектор m.mendsaikhan@uda.ub.gov.mn
72 10 Э.Дорж Барилгын инженер e.dorj@uda.ub.gov.mn
Барилгын чанар, аюулгүй байдлын хэлтэс
73 1 Ж.Мөнх-Эрдэнэ Хэлтсийн даргын үүрэг гүйцэтгэгч 315355 j.munkh-erdene@uda.ub.gov.mn
74 2 Г.Энхтуяа Ахлах мэргэжилтэн g.enkhtuya@uda.ub.gov.mn
75 3 Д.Жүрмэддорж Ахлах мэргэжилтэн d.jurmeddorj@uda.ub.gov.mn
76 4 Б.Ардабек Геофизикч инженер b.ardabek@uda.ub.gov.mn
77 5 Ц.Хулан Барилгын инженер m.enkhzaya@uda.ub.gov.mn
78 6 Н.Тамир Барилгын инженер n.tamir@uda.ub.gov.mn
79 7 Б.Цэцэгжаргал Барилгын инженер b.tsetsegjargal@uda.ub.gov.mn
80 8 О.Ганхуяг Барилгын инженер o.ganhuyag@uda.ub.gov.mn
81 9 Д.Өлзийжаргал Барилгын инженер d.ulziijargal@uda.ub.gov.mn
Инженерийн дэд бүтцийн төлөвлөлтийн хэлтэс
82 1 Б.Оюунтуяа Хэлтсийн дарга 315301 ba.oyuntuya@uda.ub.gov.mn
83 2 Ж.Эрдэнэбат Ахлах мэргэжилтэн j.erdenebat@uda.ub.gov.mn
84 3 Д.Тулга Цахилгааны инженер d.tulga@uda.ub.gov.mn
85 4 М.Отгонбат Холбооны инженер m.otgonbat@uda.ub.gov.mn
86 5 Б.Цэрэннадмид Усан хангамж, ариутгах татуургын инженер b.tserennadmid@uda.ub.gov.mn
87 6 П.Цэрэнжаргал Дулааны инженер p.tserenjargal@uda.ub.gov.mn
88 7 Ц.Буянхишиг Геодезийн инженер ts.buyanhishig@uda.ub.gov.mn
89 8 Ж.Тамир Газар ашиглалт хариуцсан хяналтын мэргэжилтэн j.tamir@uda.ub.gov.mn
Хот дахин хөгжүүлэх хэлтэс
90 1 М.Нямбаяр Хэлтсийн дарга 315319 m.nyambayar@uda.ub.gov.mn
91 2 Б.Цэрэнбалжид Ахлах мэргэжилтэн b.tserenbaljid@uda.ub.gov.mn
92 3 С.Болормаа Газар зохион байгуулагч s.bolormaa@uda.ub.gov.mn
93 4 А.Дэлгэрсайхан Архитектор a.delgersaikhan@uda.ub.gov.mn
94 5 Т.Сүмбэр Архитектор t.sumber@uda.ub.gov.mn
95 6 Ж.Баасангарьд Архитектор j.baasangarid@uda.ub.gov.mn
96 7 Д.Адъяа Архитектор d.adiya@uda.ub.gov.mn
97 8 Г.Содбилэг Архитектор g.sodbileg@uda.ub.gov.mn
98 9 А.Золжаргал Газар зохион байгуулагч a.zoljargal@uda.ub.gov.mn
99 10 Б.Хишигжаргал Архитектор b.khishigjargal@uda.ub.gov.mn
100 11 Б.Хонгорзул Хот төлөвлөлтийн мэргэжилтэн b.hongorzul@uda.ub.gov.mn
Хуулийн хэлтэс
101 2 Т.Буянжаргал Ахлах мэргэжитэн 315304 t.buyanjargal@uda.ub.gov.mn
102 3 Ц.Цогтжаргал Хуулийн мэргэжилтэн тs.tsogtjargal@uda.ub.gov.mn
103 4 Б.Бат-Учрал Хуулийн мэргэжилтэн b.bat-uchral@uda.ub.gov.mn
104 5 Я.Болор Хуулийн мэргэжилтэн ya.bolor@uda.ub.gov.mn
105 6 А.Одхүү Хуулийн мэргэжилтэн a.odhuu@uda.ub.gov.mn
106 7 Г.Батжаргал Хуулийн мэргэжилтэн g.batjargal@uda.ub.gov.mn