Газрын нийт албан хаагчдын 2017 оны үр дүнгийн гэрээний биелэлтийн үнэлгээ

Газрын нийт албан хаагчдын 2017 оны үр дүнгийн гэрээний биелэлтийн үнэлгээ

Албан хаагчдын нэр Албан тушаалын нэр Нэгжийн даргын үнэлгээ Дараагийн шатны даргын үнэлгээ Тайлбар
1 Ц.Тулга Орлогч дарга 87.5 В
2 Ш.Уртнасан Орлогч дарга 87.4 В
3 Д.Уранцэцэг Захиргаа, санхүүгийн хэлтсийн дарга 89 В 89 В
4 Ч.Бадамханд Ахлах мэргэжилтэн 92 А 92 А
5 Б.Дуламсүрэн Дотоод хяналт шалгалт хариуцсан  мэргэжилтэн 90.5 А 90.5 А
6 Б.Болормаа Ахлах нягтлан бодогч 91 А 91 А
7 Н.Бат-Өлзий Тооцооны нягтлан бодогч задгай тайлан
8 Ш.Отгонтуяа Эд хариуцагч 90 A 90 A
9 Н.Дүнжиймаа Газрын үйл ажиллагааны мониторинг хариуцсан мэргэжилтэн 90 A 90 A
10 Ц.Мягмарсүрэн Гүйцэтгэл, дотоод ажил хариуцсан мэргэжилтэн 88 В 88 В
11 Г.Энхтуул Биелэлт хариуцсан мэргэжилтэн 89.1 В 89.1 В
12 Г.Содбилэг Газрын даргын шуурхай ажил хариуцсан зохион байгуулагч 89 В 89 В
13 Ч.Энхтайван Бичиг хэргийн ажилтан 90 А 90 А
14 А.Долгормаа Архивын ажилтан 90 А 90 А
15 Б.Ганбат Өргөдөл, гомдол хариуцсан мэргэжилтэн 88 В 88 В
16 Э.Гэндэндорж Механикч ажилтан 85 В 85 В
17 Д.Баярсайхан Механикч ажилтан 87 В 87 В
18 Т.Ганзориг Албаны дарга 88 В 88 В
19 А.Баттөмөр Ахлах мэргэжилтэн 94 А 88 B
20 Г.Хосбаяр Хот байгуулалтын бодлого хароиуцсан мэргэжилтэн 95 А 90 A
21 Д.Нямжаргал Мэргэжлийн зөвлөлийн хурлын нарийн бичиг 91 В 85 B
22 Х.Мөнх-Энэрэл Мэргэжлийн зөвлөлийн хурлын бэлтгэл ажил хариуцсан мэргэжилтэн 87 B 87 B
23 Б.Оюунбат Хот төлөвлөлт, бүсчлэл хариуцсан мэргэжилтэн 90 А 90 A
24 Г.Дарханчулуун Төсөл, хөтөлбөр хариуцсан мэргэжилтэн 95 А 90 A
25 Д.Өлзийжаргал ТЭЗҮ хариуцсан мэргэжилтэн задгай тайлан
26 Т.Соёл-Эрдэнэ Хот байгуулалалтын кадастр хариуцсан мэргэжилтэн 91 А 91 A
27 Ц.Эрдэнэцэцэг Хот дахин хөгжүүлэлтийн хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн 97 А 90 A
28 С.Вандандорж Хот тохижилтын төлөвлөлт хариуцсан мэргэжилтэн 90 A 90 A
29 Б.Амарсанаа Хот байгуулалтын үйл ажиллгаааны хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн 90 A 90 A
30 Б.Амаржаргал Норм, норматив хариуцсан мэргэжилтэн 90 A 90 A
31 С.Даланжаргал Хэлтсийн дарга 87 В 87 В
32 Д.Хан-Уул Ахлах мэргэжилтэн 90 А 87 B
33 Б.Батцолмон Архитектор 93 А 90 A
34 Г.Орогдол Архитектор 90 А 90 A
35 Б.Төгөлдөр Архитектор 88 В 88 В
36 Г.Лхамноржин Архитектор 83 В 83 B
37 Ц.Түмэн-Од Архитектор 79 С 79 С
38 Э.Тэмүүлэн Архитектор 97.3 А 90 A
39 Т.Болор Газар зохион байгуулагч 82 В 82 В
40 Н.Болор Архитектор задгай тайлан
41 Н.Өлзийбилэгт Архитектор 96 А 90 A
42 Э.Мөнх-Эрдэнэ Архитектор 88.3 В 88.3 B
43 Т.Халиунаа Газар зохион байгуулагч задгай тайлан
44 Б.Дударий Газар зохион байгуулагч задгай тайлан
45 А.Амарсанаа Хэлтсийн дарга 87 В 87 В
46 Д.Уранбайгаль Ахлах мэргэжилтэн 92 А 92 А
47 О.Рэнцэндорж Геодезийн инженер 86 В 86 В
48 Т.Жамц Геодезийн инженер 87 В 87 В
49 С.Пүрэв-Очир Геодезийн инженер 83 В 83 В
50 Б.Батчимэг Архитектор 86 В 86 В
51 О.Баярмаа Мэдээллийн сангийн мэргэжилтэн 90,8 А 90,8 А
52 Б.Алтансоёмбо Системийн инженер 87 В 87 В
53 Э.Насанбат Программист 87 В 87 В
54 Б.Батболд Программист 85 В 85 В
55 Б.Оюун-Эрдэнэ Мэдээллийн сангийн мэргэжилтэн 87 В 87 В
56 Т.Эрдэнэтуяа Хэлтсийн дарга 87 В 87 В
57 Ч.Бум-Эрдэнэ Ахлах мэргэжилтэн 89 В 89 В
58 Б.Батзоригт Ахлах мэргэжилтэн 86.9 В 86.9 В
59 Б.Нямдаваа Хяналтын архитектор 88.3 В 88.3 В
60 М.Дунгармаа Мэргэжилтэн /комиссын нарийн бичиг/ 88 В 88 В
61 Ж.Мөнх-Эрдэнэ Барилгын хяналтын инженер 87.5 В 80 В
62 Ж.Тамир Газрын кадастр, геодезийн хяналтын инженер 87.6 В 80 В
63 И.Мянганбаяр Цахилгааны хяналтын инженер 87.4 В 87.4 В
64 Ц.Нямцэвээн Усан хангамж, ариутгах татуургын хяналтын инженер 87.8 В 87.8 В
65 Б.Батмөнх Дулааны хяналтын инженер 87.4 В 87.4 В
66 Ж.Цэрэнжамц Холбоо, дохиоллын инженер 88.6 В 88.6 В
67 Ц.Тогтохбуян Барилга, замын машины инженер 87.2 В 87.2 В
68 М.Мэндсайхан Хяналтын архитектор 87.7 В 87.7 В
69 М.Идэрбаатар Барилгын хяналтын инженер 87 В 87 В
70 Н.Дарханбаяр Нефть, хий шингэрүүлсэн түлшний инженер задгай тайлан
71 Э.Дорж Барилгын инженер 88.3 В 88.3 В
72 Г.Энхтуяа Хэлтсийн дарга 87 В 87 В
73 Д.Жүрмэддорж Ахлах мэргэжилтэн 89 В 89 В
74 Б.Ардабек Геофизикч инженер 93 А 93 А
75 Н.Тамир Барилгын инженер 93 А 93 А
76 О.Ганхуяг Барилгын инженер 92 А 92 А
77 Б.Цэнд-Аюуш Барилгын инженер 100 А 95 А
78 Ц.Хулан Барилгын инженер 93 А 93 А
79 Б.Цэцэгжаргал Барилгын инженер 89 В 89 В
80 Д.Өлзийжаргал Барилгын инженер 89 В 89 В
81 Б.Оюунтуяа Хэлтсийн дарга 88 В 88 В
82 Ж.Эрдэнэбат Ахлах мэргэжилтэн 97 А 87 В
83 Э.Ганпүрэв Төлөвлөлтийн эдийн засагч 97 А 90 А
84 Д.Тулга Цахилгаан инженер 92 А 87 В
85 Ц.Буянхишиг Геодезийн инженер 96 А 88 В
86 Ц.Лхамсүрэн Дулааны инженер 92 А 92 А
87 М.Отгонбат Холбооны инженер 93 А 89 В
88 Б.Цэрэннадмид Усан хангамж, ариутгах татуургын инженер 97 А 89 В
89 М.Нямбаяр Хэлтсийн дарга 87 В 87 В
90 Б.Цэрэнбалжид Ахлах мэргэжилтэн задгай тайлан
91 А.Дэлгэрсайхан Архитектор 89 В 89 В
92 А.Золжаргал Газар зохион байгуулагч 95 А 95 А
93 Ж.Баасангарьд Архитектор 75 С 75 С
94 Т.Сүмбэр Архитектор 78 С 78 С
95 Д.Адъяа Архитектор 88 В 88 В
96 Б.Хишигжаргал Архитектор 93 А 93 А
97 Г.Хэрлэн Архитектор 88 В 88 В
98 Б.Балжинням Газар зохион байгуулагч задгай тайлан
99 Э.Давааням Хэлтсийн дарга 87 В 87 В
100 Т.Буянжаргал Ахлах мэргэжилтэн 93 А 93 А
101 Я.Болор Хуулийн мэргэжилтэн 93 А 93 А
102 Ц.Цогтжаргал Хуулийн мэргэжилтэн 85 В 85 В
103 Б.Бат-Учрал Хуулийн мэргэжилтэн 82 В 82 В
104 А.Одхүү Хуулийн мэргэжилтэн 75 С 75 С
Нийслэлийн үйлчилгээний нэгдсэн төв
105 Б.Алибек Нэгдсэн төвийн ажилтан Задгай тайлан
106 Д.Намчиндаваа Нэгдсэн төвийн ажилтан Задгай тайлан
107 Б.Хонгорзул Нэгдсэн төвийн ажилтан Задгай тайлан
108 А.Ундрам Нэгдсэн төвийн ажилтан Задгай тайлан
109 Ч.Анар Нэгдсэн төвийн ажилтан Задгай тайлан
110 Б.Батцэцэг Нэгдсэн төвийн ажилтан Задгай тайлан

Нэгтгэл: А-32, В-60, С-4, Задгай тайлан 14

 

Хүүхдээ асрах чөлөөтэй байгаа албан хаагчид
1 Б.Оюунтуяа Гүйцэтгэл дотоод ажил хариуцсан мэргэжилтэн
2 Э.Түмэндэмбэрэл Төлөвлөлтийн эдийн засагч
3 О.Баярмаа Мэдээллийн сангийн мэргэжилтэн
4 Б.Энхжин Архивын ажилтан
5 С.Жаргалан Барилгын инженер
6 Б.Бумням Геодезийн инженер

 

Нэгтгэсэн: Ахлах мэргэжилтэн Ч.Бадамханд

Google+ Linkedin